O miłość w związku warto zatroszczyć się zanim będzie za późno...

on Sep 4, 2023
W ostatnim okresie terapia stała się dość powszechnie uznawana. Dzięki terapii możemy poprawić jakość życia. Do poradni psychologicznej możemy uczęszczać gdy pragniemy lepiej poznać samych siebie a także gdy pragniemy nauczyć się dawać sobie radę z różnymi odczuciami.

mowa
Source: flickr.com
Terapia, pomaga poczuć się lepiej we własnej skórze, pomaga posiąść umiejętność odczuwania spełnienia w pracy zarobkowej. Przy pomocy terapii możemy nauczyć się dawać sobie radę w stosunkach z innymi ludźmi a także z najbliższymi. Problemy w małżeństwie są bardzo pogmatwane i złożone, trudno jest czasami samemu im zaradzić.

Praktyka wielu ludzi przekonuje, że w relacjach ze znajomymi dajemy sobie radę w zasadzie dobrze, ale kłopoty w związku są czasem tak bardzo patowe, że zupełnie sobie z nimi nie dajemy rady.

Kiedy składamy przysięgę małżeńską, większość z nas robi to z głębokim przeświadczeniem i ufnością w to, że słów obietnicy ślubnej dochowa. Czasami mimo wszystko, zdarza się złamać składaną przysięgę wierności. Osoba zdradzona, czuje się oszukana i pokrzywdzona. Bardzo często nie jest w stanie sama unieść ciężaru, jakim została obciążona, czuje jakby świat legł w gruzach. Nie dochowanie wierności w małżeństwie obciąża dwie strony . W takich sytuacjach zarówno zdradzony jak i zdradzający mają coś do zrobienia. Budowanie pomyślnego partnerstwa zależy tylko od samych małżonków, psychoterapia Katowice może wskazać pacjentom najlepszą drogę ku temu.

Takie skomplikowane okoliczności w rodzinie, w których pojawia się zdrada jednego z małżonków, powodują niezgoda w małżeństwie. Wówczas jest szansa pracy nad związkiem i szansa na jego dalszy rozwój, na uzewnętrznienie się głębszego uczucia. Czasami jest to zapowiedź, że pora zakończyć razem budowany związek i pora rozpocząć nowe życie. W takich trudnych dla nas sytuacjach powinniśmy umówić się na rozmowę do psychologa. Pomóc tu może dobry psychoterapeuta praxis psychoterapia poznań i w zależności od adekwatnego problemu, może to być psychoterapia indywidualna lub psychoterapia pary.