You are here

Przepisy na zdrowie

Choroba trzustki potrafi okazać się niezwykle niebezpieczna, zatem nie bagatelizuj niepokojących symptomów

choroba trzustki
Author: Stewart Chambers
Source: http://www.flickr.com
Istnieje sporo schorzeń powiązanych z jamą brzuszną, większość z nich objawia się przy pojawieniu bólu, nudności albo rozwolnienia. W pewnych wypadkach nie są one niebezpieczne, lecz i tak nie warto ich bagatelizować, ponieważ mówią o tym, że w ciele pacjenta dzieje się coś złego.

Dobre wina do kolacji

stojak na wino
Author: Blomus
Source: Blomus
Niewielu jest uznanych koneserów i znawców win. Tak samo przygotowanie, jak i celebracja konsumpcji napojów alkoholowych w ciągu wieków stały się sztuką. Tak, jak to ze sztuką bywa- niektóra jest przypisana wyłącznie dla nielicznych, a inna trafia do mas.

Dieta pudełkowa Łódź raduje się sporym zainteresowaniem

jedzenie dietetyczne
Author: Global Panorama
Source: http://www.flickr.com
Czy zaznaczymy jakie będą nowe oferty na odchudzanie? Gdy nie pasuje nam to, że calutki czas tyjemy i pragniemy coś w sobie zmienić, to przede wszystkim powinniśmy zacząć od zmiany swojego pożywienia, usunąć z niego wszystko co zbędne, tuczące oraz co powoduje, że jemy znacznie więcej aniżeli tak rzeczywiście musimy. Przez to właśnie trzeba popatrzeć na to, co mogą nam zaproponować obecne diety oraz jak wiele zalet one mają.

Dlaczego warto pójść do dietetyka? Kiedy powinno się to zrobić? Co przez taką wizytę zyskamy?

zdrowe odżywianie to podstawa
Source: pixabay.com
Sporo osób chcących pozbyć się kilku kilogramów i poprawić swój wygląd, stosuje różne diety, jak też wprowadza w swoje życie więcej aktywności. Niektórzy widzą, iż te wszystkie działania przynoszą efekty, inni z kolei nie są zadowoleni z rezultatów. Dlatego warto czasem zwrócić się o wsparcie do specjalisty, jakim jest dietetyk. Dlaczego opłaca się skorzystać z jego usług? Kiedy się do takiego specjalisty wybrać?

Pages