• Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_links() (line 1785 of /var/www/vhosts/szpital-nieklanska.org.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/szpital-nieklanska.org.pl/includes/menu.inc).

Laserowe zabiegi to nowoczesna metoda w walce z bliznami, zmarszczkami, czy rozstępami.

on Mar 28, 2023
W związku z błyskawicznie rozpowszechniającym się zapotrzebowaniem populacji coraz więcej powstaje klinik medycy estetycznej w Polsce. Są to placówki nowatorskie o wysokich standardach i nie jednokrotnie w bliskich lokalizacjach.

Oferują między innymi takie zabiegi jak: usuwanie blizn pooperacyjnych, usuwanie znamion, piegów, rumieni, przebarwień, naczynek, trądziku, rozstępów, a też laserowe odmładzanie skóry. Celem personelu i fachowców jest profesjonalne, wszechstronne i szczere podejście do pacjentów. Doktorzy to wysokiej klasy eksperci a ich obszerne doświadczenie poparte jest wieloletnią i pracowitą praktyką.

Blizny pooperacyjne i chęć zniwelowania efektów starości, to pospolite powody dyskomfortu psychicznego pacjentów. Młodość (Zobacz antiaging) i piękna cera kojarzą się z zachwytem i zadbaniem, z tej przyczyny zabiegi laserowe cieszą się dużą sławą. Usuwanie blizn pooperacyjnych to jedno z najbardziej skomplikowanych zajęć dla lekarza. Oddziaływanie lasera na bliznę tworzy w ciele dużo mikrouszkodzeń, które powoli goją się, a na ich miejscu tworzy się nowa skóra. Dla komfortu pacjenta usuwanie blizn może przebiegać pod znieczuleniem zaaplikowanym pod postacią zastrzyku, lub kremu na powierzchnię skóry. Przy kuracji użyte są w najwyższym stopniu zaawansowane lasery medyczne oraz korelacje różnorakich technologii. Usuwanie blizn opiera się na odbyciu określonej ilości zabiegów ustalonych przez doktora. Powinno się nadmienić, że okres zabliźniania się ciała gdy zastosowane jest usuwanie blizn jest krótkotrwały, a ryzyko infekcji wyeliminowane – tak samo, kiedy jest to usuwanie blizn pooperacyjnych.
Blizny, cera
Author: fotolia.com
Source: fotolia.com

Do medycy estetycznej kwalifikowane są także zabiegi typu laserowe odmładzanie, szczycą się one nieprzerwaną powodzeniem. Osoby zamierzające się odmłodzić, wyeliminować zmarszczki oraz zwiększyć krzepkość skóry decydują się na lifting laserowy. Laserowe odmładzanie trwa od kilkunastu do kilkudziesięciu minut z opcją otrzymania znieczulenia miejscowego. W czasie zabiegu dochodzi do zaplanowanego cieplnego zranienia skóry z pozostawieniem miejsc skóry zdrowej. Mikrouszkodzenia stymulują odbudowę skóry i tworzenie kolagenu. Laserowe odmładzanie twarzy to zabieg którego efekty widoczne są już po pierwszym zastosowaniu.

Tego rodzaju nowoczesne zabiegi wciąż powiększają ilość osób, które w błyskawiczny i efektywny sposób poprawiły kondycję, barwę i teksturę skóry oraz zregenerowały się psychicznie.