• Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_links() (line 1785 of /var/www/vhosts/szpital-nieklanska.org.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/szpital-nieklanska.org.pl/includes/menu.inc).

Krem Iwostin - doskonałe nawilżenie dla skóry wrażliwej

on Mar 28, 2023
Szukasz kremu, który dogłębnie nawilży Twoją skórę, wnikając do jej głębokich warstw? Wybierz krem Iwostin.

Bestsellerowy produkt marki Iwostin

medycyna - image
Author: Piotr Drabik

Dermoceutyki marki Iwostin są przeznaczone do pielęgnacji skóry wrażliwej i alergii. Doskonale nawilżają, skutecznie wygładzają i regenerują skórę. Bestsellerowy produkt firmy Iwostin krem nawilżający to absolutny niezbędnik w codziennej twarzy. Ten produkt nie zawiera barwników ani środków zapachowych. Jego właściwości to przede wszystkim skuteczne nawilżenie, wzmocnienie bariery naskórka, działanie przeciwrodnikowe. Systematyczne używanie kremu sprawia, że skóra jest przyjemnie miękka, elastyczna oraz wygładzona. Co ważne, krem ma delikatną, lekką konsystencję. Jego cena to ok. 35 zł.

Substancje aktywne w kremie Iwostin a ich działanie

Iwostin krem nawilżający ma w swoim składzie 3 dobroczynne składniki aktywne. witamina E działa antyoksydacyjnie, chroni przed działaniem wolnych rodników odpowiedzialnych za starzenie się skóry, a dodatkowo chroni warstwę rogową naskórka oraz poprawia nawilżenie skóry. Hialuronian sodu wiąże wodę w naskórku, przez co gwarantuje właściwy poziom nawilżenia skóry. olej z pestek winogron - subtelnie natłuszcza, regeneruje oraz wygładza skórę, a ponadto wzmacnia barierę naskórkową hamując utratę wody, działa nawilżająco i zmiękczająco.

soczewka
Author: SORAYA
Source: SORAYA

smartfony
Author: Global Panorama

Sposób stosowania kremu nawilżającego Iwostin

Krem Iwostin powinno się stosować na wyczyszczoną skórę twarzy i szyi. Fantastycznie służy jako baza pod makijaż ( makijaż na wesele dla mamy ) - nakładany w ten sposób zapobiega wysuszeniu skóry przez podkład.